Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hordjam a hajamat?

Hogyan hordjam a hajamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hosszú hajam van és ez a kérdés hogy hogy hordjam mert ha kiengedem akkor a kabátnál beleakadhat a cipzárba a kapucni miatt meg a sapka miatt meg összekócolódik Ha meg összekötöm a hajam akkor meg állítólag töredezik vagy megtörhet a haj azt hallottam Szóval így tényleg nehéz eldönteni hogy hogyan hordjam a hajamat mi a legjobb mi az ami a legkevésbé rongálja a hajat és hogy érdemes hordani megcsinálni ha összekötöm Akkor hogyan kössem össze úgy hogy ne legyen a hajam teteje hepehupás stb vagy ha a kiengedve hordom akkor a kaput Mi meg egyebek miatt ne legyen koszos meg gubancos mert sokszor így járok Szóval tényleg nem tudom hogy lenne a legjobb a hajamat hordani hogy kényelmes is legyen ne kócolodjon ne gubancolodjon össze jól is álljon és kényelmes is legyen és minél kevésbé legyen káros a hajamnak

2022. jan. 26. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Ha copfba kötöd a hajad, csak akkor lesz baja, ha nagyon szorosra kötöd és sokáig benne van. Szerintem be is fonhatod vagy tedd kontyba. Az utóbbinál tényleg nem fog zavarni, mert nem lóg sehova.
2022. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fonat és a konty jó megoldás.
2022. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!