Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a habfürdő és...

Mi a különbség a habfürdő és a tusfürdő között?

Figyelt kérdés

Véletlenül baba kamillás-mézes habfürdőt vettem tusfürdő helyett.Normál kiszerelésű tusfürdőt akartam venni,mikor megláttam ezt 750 ml-s habfürdőt az akciós termékek között és nem is néztem,hogy habfürdő,csak azt,hogy kamillás-mézes.

Na most az a kérdés,hogy ezt lehet tusfürdőnek használni,mi a különbség a kettő között?Tiszta lesz ettől a bőr,vagy csak habzik?


Most nem lebaszásokat kérek,hogy milyen idétlen vagyok,nem tudok olvasni,figyelmetlen vagyok és társai...ezzel már tisztában vagyok én is:D a kérdésre szeretnék választ kapni!


2010. szept. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az vesse rád az első követ aki nem olvasott el még sose semmit (főleg ha sietett vagy valami).

Szerintem nem sok külömbség van a kettő közt, tisztítani mindegyik tisztít főleg ez a márka amit vettél, mert én is nagyon szeretem. :)

2010. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Habfürdőt a vízbe kell tenni fürdésnél és jóval koncentráltabb mint egy tusfürdő, és inkább csak az illatokra mennek, nem a tisztaságra (természetesen attól még tisztít). A tusfürdő szerepét meg gondolom tudod.
2010. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
A habfürdőt azért teszik a vízbe hogy habos és illatos legyen amibe fürdesz.Igazándiból a tusfürdő sem tisztít jobban mint a habfürdő mivel ezekben csak illatanyagok vannak.A legjobb amivel fürödnünk kéne az a szappan,de a használata mellett krémet is kell használnunk mert szárítja a bőrt.A szappan eltávolítja a bőr felső hámrétegét amin tulajdonképpen a kosz van.A tusfürdő csak illatként szolgál:S
2010. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
a habfürdő habzik a tusfürdő tuslik.
2010. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!