Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen platinaszőke hajfestéke...

Milyen platinaszőke hajfestéket ajánlanátok ami tényleg befogja a hajam?

Figyelt kérdés

A természetes hajam sötétszőke ez nyár elején be lett festve Alfaparf 11.11-es hajfestékkel (hamvasszőke)és alig fogta be a hajam. Aztán megpróbáltam az ultra hamvasszőkét de attól szürke lett az egész...és már kétségbe vagyok esve hogy már nem lehet mit kezdeni a hajmmal...:( Ha valaki tud jó hajfestéket írja már meg! Boltit vegyek vagy fodrászkellékesnél?

Előre is köszi!


2010. szept. 10. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Palette szar, mert az sárgít. de találtam egyet ami nekem bevállt. A legújabb: COOL BLONDS, C12, CRYSTAL SHINE EFFECT. Kék doboz, hosszú hajú csaj van rajta.

Nekem ez bejön, de semmi más palette.


Amit még vegyél az a SHAUMA HAMVAS CSILLOGÁS sampon. Lila flakon, szürke kupakkal. Segít h ne légy festés után sárga.

Sok sikert!

2010. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! Már gondolkodtam a Palette XXL festéken de még nem tudom... Am használtam hamvasító sampont de semmit nem ért...sárga volt a hajam és még lila se lett...aztán használtam hamvasító folyadékot.Attól még szürkébb lett...szóval én a hamvasítókkal felhagytam...
2010. szept. 10. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a hamvasítók semmit nem érnek szerintem se mert vagy sárga marad vagy szürke lesz tőle a haj. és az is csak ott ahol épp jobban éri, foltokban.


én azt mondanám vegyél szőkítőport 12%-os oxival kutyuld össze és hajrá. nekem festék nem is kell utána, így is szép. kb ilyen szín: [link]


de csak akkor csináld ha erős hajad van és nem bánod ha szárazabb lesz és durva és hullani fog mindig.


hajfestéktől sose lesz szép szőke színe kivétel ha erős szőkítő van benne de akkor az semmivel nem kíméletesebb mint a szőkítőpor... viszont jóval drágább.

2010. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Mivel festetted végül???

2011. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fodrász.

3-5 ezer között is befesti, ha nem akarsz a drága, belvárosiakhoz menni.

És nem rontja el, és kevésbé teszi tönkre.

A bolti hajfestékek nagyon rossz minőségűek.

2011. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!