Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az újabb IPL készülékek...

Az újabb IPL készülékek használata valóban fájdalommentes?

Figyelt kérdés

Az én IPL készülékem még valamikor 2013-ból való, akkor még nagyon kevés ilyen eszköz volt otthoni használatra. Számomra kifejezetten "csípő", "égető" érzés tud lenni bizonyos területeken még akkor is, ha nem magas erősségre van állítva.

Szinte minden gép leírásánál a "fájdalommentes" szerepel, ezek igazak? Valóban kevésbé fájdalmasak az újabb gépek?



2022. febr. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám: [link]
2022. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan hogy teljesen fájdalommentes IPL, tehát ami az érzékeny területeken se fáj. Én most vettem egyet, ezen is állítható az erősség, bikinivonalnál a gyengébb erősségű is csíp valamrnnyire, bár közel se annyira mint ha erősre állítom. Viszont így kevésbé is hatásos.
2022. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen, érzékeny területeken ezekkel is éreznéd azt a csípő érzést. Inkább kellemetlennek mondanám, mint fájdalmasnak meg nyilván gyantához van epilátorhoz képest ez szinte semmi, szerintem ezért is írják rá, hogy fájdalommentes. Meg pl. lábszáron tényleg az.
2022. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. febr. 6. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik csíp, ez bizonyos fokig normális. A hirtelen elnyelődő hőt érzed, ez iktatja ki a szőrhagymát.
2022. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtom nekem egy lumea essential vna ami most kezdi beadni a kulcsot, sose fájt vagy csípett, pedig régi darab, persze forrónak forró volt időnként...de olynakor hagyom lehülni
2022. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!