Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tünteti el egy fodrász a...

Cintia24 kérdése:

Hogy tünteti el egy fodrász a vörös hajat ?

Figyelt kérdés

Ez most kicsit hosszú lesz!

Évek óta festett fekete hajam volt de meg untam így itthon hülye fejjel le szivattam ami nem is volt probléma mivel felül citromsárga volt alul narancs utána be festettem cseresznye vörösre de sajnos nem tetszett így le szivattam megint de sajnos felül meg maradt a vörös alul pedig ugyan úgy narancs rá festettem csokibarnát de pár hét múlva megit vissza ki ütött a vörös a tetején alul meg világosabb barna lett! Ki voltam bukva.Igy vettem Color hair remower B4 terméket amivel be is kentem de ugyan úgy meg maradt a vörös picit világosabb lett! Alul világosabb barna nett. Beszéltem egy fodrásszal és mutattam a hajamról képet neki elvileg meg tudja csinálni de neki se tetszett a vörös a tetején a hajba! Kérlek titeket írjatok tapasztalatokat. Tő festés is lesz mivel felül csokibarnat szeretnék alul pedig világosabb barnás.De felek hogy pár hét múlva megint vissza üt a vörös a tetején szerintetek mit fog vagy mit kellene csinálnia a fodrásznak a vörös eltuntetésével?



2022. febr. 7. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jujj. 2x szőkítés… Kikészül a hajad. Amúgy az a baj, hogy a vöröset kb a legnehezebb kiszedni. Ameddig le nem növeszted teljesen, mindig lesz egy idő, ami után át fog ütni a vörösesség.
2022. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod hát nagyon úgy néz ki hogy nem akar eltunni a vörös:(
2022. febr. 8. 01:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha már így jártam a color hair remower után is hogy világos vörös maradt várok pár napot mert egyből nem lehet befesteni világos barnát festek rá de minden kepp át fog ütni a vörös:( már annyira megbántam
2022. febr. 8. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!