Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hány naponta mostok...

Lányok! Hány naponta mostok hajat, mi a normális?

Figyelt kérdés
Hallotam olyat, hogy kétnaponta, de én 4-5 naponta szoktam. az baj? vagy a túl sokszori mosás árt a hajnak?
2010. szept. 10. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
figy, én 2 hét után ma mostam először hajat :D
2010. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy mennyire hajlamos zsírosodásra a hajad. Nekem 2 naponta kell hajat mosnom, mert mindig piszkálom a hajam, és ettől hamar bezsírosodik
2010. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
én úgy szoktam hogy megmosom este és onnantól kezdve a harmadik napon mosom meg legközelebb. Amúgy ez nagyban függ a haj típusától.
2010. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2-3 naponta,de inkább 2
2010. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
elvileg ha gyakrabban mosod, akkor hozzászokik a hajad és egyre gyakrabban kell mosni. én volt hogy 4 naponta mostam, utána 3 naponta, de mostanában meg már 2 nap alatt eléggé zsírosodik, de nem akarom 3 napnál gyakrabban. szerintem a 4-5 nap teljesen ideális, pláne ha tényleg olyan időközönként van rá szükséged.
2010. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4 naponta. A 4. napon kezdene zsírosodni, de még kibírna 1 napot simán.
2010. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem ne akarj többször hajatmosni! örülj neki, ha neked nem kell annyiszor!


én háromnaponta mosok hajat, de második este csalok egy kicsit és megmosom a frufrum. mivel sajna az arcbőröm miatt nekem ott szokott először zsíros lenni :S ez a módszer csak akkor nem jó, ha színezed a hajad, mert akkor a frufrudból előbb kijön :S:D


17/L

2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se mosd sűrűbben, ha nem szükséges. Én heti 2x mosom, mert kicsit zsírosodik. Örülnék ha egyáltalán nem zsírosodna és ritkábban kellene, de ez van.
2010. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én vasárnap este mosok hajat, majd következőleg szerda este. Nekem ez pont jó.~
2010. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én hetente 2-szer mosok hajat, szeritnem így normális. Előtte mindig hamar bezsírosodott, de most teljesen okés. Jó, ezt lekopogom. :D
2010. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!