Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni "szépségápolás" hogyan ?

Otthoni "szépségápolás" hogyan ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék egy napot, ahol magammal foglalkozom.


Relax fürdőzés, arcpakokás, bőrápolás.


Mi legyen a sorrend ?


Úgy értem, hogy a relax fürdőzés elött szokás az arcmaszk, bőrradir, vagy utána ?


Pl. Lefürdök, arcpakolás, bőrradir, hidratáló testápoló. Vagy mi legyen a konkrét sorrend ?


Esetleg mit tudnék még magammal csinálni ?


Köszi.



2022. febr. 9. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Fürdés, arctisztítás, bőrradír, pakolás, hidratáló.

Én ilyenkor még csinálok egy hajpakolást, hajat mosok, szőrtelenítek, testradírozok, bekenem magam barnito krémmel, megcsinalom a körmöm gél lakkal, levágom a lábamról a körmöt, kiszedem a szemöldököm.

2022. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Ezt mind rendszeresen, ne egy napba besűríteni.
2022. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én az arcápolást, testápolást nem esetenként szoktam, hanem mindennap.


Ha maszkozom, akkor ebben a sorrendben: maszk, utána artisztítás, hámlasztó vagy retinol, szérum, hidratáló.


Testre: zuhany. Törölközés után hámlasztó folyadék (radízkázni nem szoktam). Ezt is inkább lábbra, combra. Utána testápoló.


Ha lenne kádam, akkor csinálnék home-spa-t. Kád meleg víz, egy pohár rosé vagy chardonnay, gyergyák és egy jó könyv. Nem törném magam szörtelenítéssel, az számomra nem a pihenés része.

2022. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, ha csak egyszer csinálod, akkor döntsd el hogy esik neked jól, mert ez most úgyis a lelkednek lesz. Ahhoz hogy a bőröd állapotát javítsd, vagy megtarsd az egy nap iszintű dolog, reggelente fényvédő(minden nap télen is), esténként tisztítás, hidratálás és célzott problémákra hatóanyagok, minden más ilyen kis wellnessprogram meg amikor pihennél...enneks zabálya nincs mert ezek úgysem túl effektívek.
2022. febr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek


Akkor szerintetek az jó, hogy először arcmosás és majd arc és hajpakolás,utána manikür,pedikür aztán egy kiadós fürdő, majd fürdés után testápolás?

2022. febr. 11. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen jó
2022. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!