Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötét barna a hajam színe...

Ha sötét barna a hajam színe akkor be lehet festetni szőkére vagy halvány rózsaszínre?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Sosem lesz olyan, mintha alapból világosabb lenne az alapod.

A szokitett haj meg kényes. Törik, sargul. Sokat kell rá költeni. Ha rá tudsz szánni egy vagyont akkor hajrá.

2022. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szőkítéssel marad csak benne, sajnos. Sem színező, sem festék nem fogja be anélkül.
2022. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarna a hajam, a felére volt egy időben vörös festve,az megfogta,aztán le lett szőkítve (narancssárga lett), az lett mosható rózsaszínnel kenve,mire lett egy rosegold színe,amikor már kopott. Azóta visszakentem barnára, és még mindig olyan itt -ott,mint a csutak a szőkített tincseknél...

Fodrász lehet tud jó megoldást rá,ő látja is élőben a hajad.:)

2022. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nekem is sötétbarna hajam volt, még régebben melíroztattam, mostmár pedig homok szőke. Szóval igen, lehetséges, valóban nem 5ft, és nagyon látható a lenövés, de én szeretem.
2022. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!