Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Avon...

Egynővagyok kérdése:

Mi a véleményetek az Avon termékeiről? (csak azok írjanak, akik hosszabb távon használták!)

Figyelt kérdés

Hallottam róla jót és rosszat is egyaránt. Tudom, hogy régebben volt akinek allergiás reakciói lett tőlük. Állítólag ezen már változtattak...

Érdekelnének új, friss tapasztalatok, olyanoktól akik az elmúlt 5 évben (2017-től) használtak/nak rendszeresen bármilyen Avon terméket.



2022. febr. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Használok kölnit. Urban pulse Vegas. Finom az illata. Használok kézkrémet. Télen a hidegben kiszárad a kezem. Elégedett vagyok a termékekkel.
2022. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hajápolási termékeiket nagyon szeretem és a testpermeteket. Mást nem igazán szoktam rendelni.
2022. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én használom gyakran, mert tanácsadó vagyok. Őszintén vannak bizonyos termékek, amiket imádok és olyanok is, amiket senkinek se ajánlanék.
2022. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kézkrémek és a szempillafestékek jók, a samponok szárítanak, arcravalót meg semmit sem használok régóta, mert mind kiütött.
2022. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

avon kézkrém helyett Aveo aloe verasat használok és azóta sokkal szebb a kezemen a bőr.


Avon parfüm nekem elég gagyi. Helyette coco chanel-t hazsnálok.

2022. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
avon tusfürdő pedig pocsék helyette tényleg sokkal jobb a Aveo sampon, tursfürdők és lényegesen olcsóbbak, természetes össztevőket tartalmaznak javarészt!
2022. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Avon koordinátor vagyok, szinte csak Avonos termékeket használok, és nekem nagyon beváltak. Ami nekem nem jött be az a dezodorok, de azon kívül mindenből Avonosat használok. Régebben az Anew arckrémek se voltak jók nekem, de mióta változtattak rajta azóta azokat hasznàlom, és jók. A hajfestéket is nagyon szeretem, bár most mióta újítottak rajta az újat még nem próbáltam. Szerintem a kiegészítők is jó minőségűek.
2022. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Avonos kézkrémtől égett a bőr a kezemen :S Mást nem próbáltam
2022. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!