Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok szerintetek ciki ha...

Lányok szerintetek ciki ha egy fiú lehúzható arcmaszkot használ? Például mit szólnátok ha a barátotok azt használna minden héten?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem baj vagy ciki ha tördődik magával, van bőrápolási rutinja, sőt, kifejezetten szimpatikus. Viszont a lehúzható arcmaszkok sok hozzá értő szerint nem túl jók, mivel a lehúzásnál "sérüléseket" okozhatnak a bőr védőrétegén.
2022. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

A többség úgyis azt mondja, hogy nyugodtan csináld, nem ciki, számomra akkor is fura és nem férfias.

Kezdem már megszokni, hogy egyes nők elférfiasodnak, egyes pasik pedig elnőiesednek.

2022. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék, hogy igényes magára. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2022. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Mi az oka?

Ugye nem mindegy, hogy azért használja mert bejönnek neki az ilyen cuccok, vagy ezért mert szüksége van rá.

Ha csak szeret "csajoskodni" az nagyon zavarna, viszont ha problémás lenne a bőre akkor megérteném.

2022. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
84%
Dehogy ciki. Enyém is használ, meg arcszérumot is. Problémás, zsíros bőre van és sokkal szebb a bőrképe, mióta odafigyel rá.
2022. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, sőt, kifejezetten előny az ápolt bőr.
2022. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem jönne be
2022. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha van valami börproblémája, és azt ápolja, az alap igényesség. Az igényesség pedig szerintem férfiaktól is elvárható.

Amúgy nem hinném, hogy egy arcmaszkot önmagában érdemes használni.

Egy arclemosót, krémet előtte érdemes mindennapokra használni.

Amúgy Japánban 0-99-ig férfiak, és nők is ápolják a bőrüket, védik a naptól, stb, vagy legalábbis ha jól tudom, itt jobban el van terjedve.

Régebben, negyven ötven éve csomó férfi nem használt dezodort, mert szerintük nőies. Fúj. Csak ennyit fűznék hozzá.

Ha egy férfi rózsaszín rúzzsal mászkál, az nőies, de adni a higéniára, a bőr egészségére, az nem.

Amúgy vannak bőrápoló termékek férfiaknak. Szóval ha nem az unikornisos csillámpónis női illatú krémet veszi meg, akkor nem mondanám, hogy az illető b***s

2022. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, pozitív dolognak tartom. Viszont annak nem örülnék, ha az én bőrápolási termékeimet használná. Nem osztozok a cuccaimon.
2022. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,pozitív dolognak tartom.
2022. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!