Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajtő színező befedi a...

Ez a hajtő színező befedi a teljesen ősz hajtövet is? www.dm.hu/l-oreal-paris-magic-retouch-hajto-szinezo-hajspray -dark-brown-p3600523192892.html

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy a 4 hetenkénti festés elcsúszik pár napot, és zavar a kb. 1 centis lenövés. Próbálta már valaki ezt a szinezőt?

Tudom, hogy nem tartós, tehát egy mosásig tart ki, de tényleg befedi a teljesen megőszült részt?



#színező #ősz hajtő
2022. márc. 8. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, befedi.Nekem nem lesz ragacsos a hajam, nem fogja be a párnám, szóval remekül bevált az ősz lenövésre.Sokan az egész hajhosszra hadználják, de ez nem arra való. Amire van, arra tökéletes.
2022. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :-)

Ez biztató.

Amúgy tényleg igyekszem betartani a négyhetes festetést, de néhányszor közbejön valami, és engem nagyon zavar, ha a fejem búbján már látszik a lenövés.

2022. márc. 8. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!