Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy mosásos hajszínező?

Egy mosásos hajszínező?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni, hogy milyen lenne a hajam réz vörösen mielőtt befestetném, úgyhogy gondolkodtam valamilyen hajszínezőn. De eddig amilyet láttam azok mind 3-4 hajmosásig tartanak vagy még annál is tovább. Én olyasmit keresnék amit csak ráfújok vagy rákenek a hajamra és azonnal le is tudok mosni. Létezik egyáltalán ilyen egy mosásos hajszínező? És ha igen tudnátok valamilyen támpontot adni?

2022. márc. 11. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én anno pink hajsprayt használtam az Clareises volt 1 mosással kijött. Nem tudom h réz vörös szín van e, de pirosasra emlékszem.
2022. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba van rairva hogy par mosasos illetve hiaba szinezo, a voroses szinek rohadt nehezen kopnak ki a hajbol. Legalabbis en is hasznaltam meg anno ilyen par mosasos hajszinezot, 2 honap mulva is halvany voroses volt a hajam :D


Rezvoros szint egyebkent se fogsz elerni, hacsak nem vilagosabb szoke az alapszined. Ha sotetebb hajad van, szokites nelkul nem lesz igazi rezvoros, inkabb pirosas. Spray-s verziobol foleg nem letezik ilyen.

Viszont vannak mar nagyon jo kis appok telora, amin keresztul meg tudod nezni, hogyan allna az adott hajszin. Probalj ki inkabb valami ilyesmit :)

2022. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az appot akartam írni, tényleg nagyon jók!
2022. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Appot már próbáltam rengeteget, de egyik se adott reális eredményt, az összes ilyen gagyi pirosas vagy rózsaszínes árnyalatot varázsolt rám. Ha mindenképpen ezt ajánljátok, akkor nem tudnatok esetleg valami jó alkalmazast mondani?
2022. márc. 13. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Colorista? Annak van fújós, de ha világos a hajad lehet három hajmosás után jön csak ki teljesen.
2022. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Festett szőke, igen. A töve sötét barna ahol már lenőtt kicsit mert az az eredeti hajszínem.

Sprayből van vörös? Eddig csak ilyen "parti" színeket láttam mint a lila, zold, vagy rózsaszín. Utána nézek hátha találok:)

2022. márc. 16. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!