Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Fiú barátaim...

Mit csináljak? Fiú barátaim azt mondják, hogy vasaljam a göndör hajamat, mert az egyenes szebb,de nem akarom roncsolni. L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egyenes haj, meg a laza hullámos jobban áll. Éveken át vasaltam, mert azt mondják a velem egykorúak, hogy sokkal jobb az egyenes haj, én pedig tetszeni akartam a fiúknak, és megfelelni a lányoknak, be akartam illeszkedni. Azonban most úgy vagyok vele, hogy lehet kéne pihentetni, és nem vasalni. Én se nagyon rajongok a göndörért, de annyit roncsoltam már. Használok rá minden kencét, de hiába.

2022. márc. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne más legyen az első az életedben, hanem saját magad. Oké, nekik jobban tetszik, mindenkinek van véleménye, de most pihentetésre van szüksége. Pihentesd. Nem fognak veled emiatt máshogy bánni, ha meg igen akkor kuka az összes egytől egyig.
2022. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Magadnak felelj meg, ne másoknak!
2022. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként meg imádom, ha egylánynak göndör a haja.
2022. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehéz megszeretnem a göndör hajam, és már én is csak egyenes hajjal látom magam szépnek :/
2022. márc. 19. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Akkor javaslom fb-n a magyar göndörkozosseg és Herczeg Gyöngyi fb csoportját.

Sok tipp van ott és sorstars.


Hidd el, hogy ha normálisan van ápolva a göndör haj az is nagyon szép.

2022. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
74%
Mongyad nekik, h lóf@szt a pitsàjukba.
2022. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

A göndör haj is nagyon szép tud lenni, sokféle frizurát lehet belőle csinálni.

Lehet te még egyszerűen nem találtad meg, hogy hogyan áll jól neked a göndör haj. Nézelődj kicsit a neten (pinterest, youtube) rengeteg tippet fogsz találni, csak megtetszik valami.

Végső soron esetleg fodrászhoz is elmehetsz, hogy javasoljon frizurát, esetleg ha szeretnél, megpróbálhatnád olyanra vágatni, hogy jobban tetsszen.

Nekem az a tapasztalatom, hogy különösen a göndör haj pl. nekem fokozatosra vágva jobban áll.

2022. márc. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. márc. 20. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!