Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes test szőrtelenítés...

Teljes test szőrtelenítés hogyan lenne a legkevesebb macera?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül készülök mindent síkra tolni, de értitek, a nagyságrend. Alapjárat nálam, hogy nem fordítok többletenergiákat semmire, ami enélkül is jól működik. A hajamat évek óta csak letolom nullással, amikor centisre kezd nőni. Arcot, hónaljat borotválom (szükség szerint leginkább), fanszőrrel szoktam variálni, néha full kopárra, csak akkor fura, hogy hason meg folytatódik valami, ami nem ott kéne kezdődjön...


A hajnyíróm kezd furán erőlködni, cserét fontolgatok. Viszont akkor már jó volna értelmes árfekvésben olyan megoldást találni, ami jó lehet mindenre. Gyantát felejtsük el, nem jók hozzá az adottságaim, ráadásul elég szenvedés nekem időzni a szőrrel, eléggé helyzetidegen lenne, ha még rohadtul fájna is mellé.


Létezik ilyen "lenyírom oszt kész" bonyolultságú "valami" akár egész test förtelemítésre is?


2022. márc. 23. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én elektromos testszőrnyírót használok, de az hajra nem jó és arcra sem ajánlják. Az csak testre
2022. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!