Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet nagyon erős hónaljiz...

Mit lehet nagyon erős hónaljizzadás ellen tenni? Évek óta küzdök ezzel a problémával, a sztorihoz az is hozzátartozik, hogy nagyon stresszelős vagyok és van egy nagyobb fokú gerinferdülésem, ami miatt fűzőt (korzettet) kell hordanom.

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt jártam már ezzel a problémával bőrgyógyásznál, akkor ilyen folyékony szereket írt fel rá, de nem használtak. Kipróbáltam már minden dezodort, szert rá, nem használtak. Nagyon frusztráló, hogy a nap végére facsarni lehetne a felsőmből az izzadságot.
2022. márc. 23. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Létezik olyan műtét, aminél az izzadságmirigyeket eltávolítják, hátha te is be tudsz nevezni egy ilyenre.
2022. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán válasz a problémádra, de valahol olvastam, hogy ha stressz miatt izzad valaki, az sokkal kellemetlenebb szagú (magyarul büdösebb) lesz, mintha mondjuk fizikai mozgástól izzadt volna ki. Szóval, ha ráadásul még kellemetlen szagú is az izzadásod, akkor először azt próbáld elérni, hogy ne stresszelj annyit.
2022. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Old spice classic, meg valami lidl parfüm, ami alól nem jön elő a halvány old spice jelleg.
2022. márc. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Isti22 ***** válasza:
75%
Javaslom a kevesebb közpénz lopást, akkor nem lesz ok rá, hogy izzadj :)
2022. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az izzadságom szagával nincs bajom, nem szoktam büdös lenni. Egyébként a kérdésből azt kihagytam, hogy 16 éves vagyok és lány. Az eddigi válaszokat köszönöm.
2022. márc. 24. 06:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Túlzott izzadásra szoktak botox injekciót adni hónaljba, az elég hatékony.

Ami az alatti szint, de segíthetne, az a Solutio antisudorica oldat + a kivizsgálás, hogy nincs-e hiperhidrózisod, de ha jól értem, ezeken már túl vagy.

2022. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Exodort probaltal mar?
2022. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Patikaban vasarolhato Idros Spray - izzadas ellen, kb 4 ezer forint. 1x 1 heten hasznalva sokaig eleg.
2022. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg beöltözöl Milói Vénusznak...
2022. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki a Lady Speed Stick dezodort, hátha.

Dm-ben lehet kapni.

2022. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!