Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a kulonbseg az ombre es a...

Mi a kulonbseg az ombre es a shatush es a balayage kozott?

Figyelt kérdés
Termeszetes sotetszoke hajamba szeretnek tenni hajkozeptol vilagos szoke csikokat, tehat nem akarok ombret hanem valami ombre balayage shatus kevereket es nem tudom hogy fogom ezt elmagyarazni a fodrasznak:) valaki tudna segiteni?

#Ombre balayage shatush
2022. ápr. 25. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Shatushról nem is hallottam még, de képek alapján pont olyan, mint a balayage...

Szerintem ne a technika nevét mondd, hanem azt, hogy mit szeretnél. A leírás alapján ez nem ombre, hanem balayage. Én azt mondanám a fodrásznak, hogy egy finom átmenetes balayaget kérek, nem kell teljesen a hajtőtől kezdeni, elég kb a közepétől, és attól függően, hogy a végén minden tincs szőke legyen (ombrésabb), vagy maradjon benne eredeti (úgy melírosabb), mondd, hogy a tincsek kb felét fesse és hagyjon ki közte, vagy mindet.

A balayage-nál jellemző az is, hogy az arc közeli tincseket egészen befestik szőkére, ezt külön beszéld meg, hogy kéred-e.

Inkább vigyél képet és azzal magyarázz, mint hogy csak a technika nevét mondd, és aztán valami teljesen mást csinál, mert ő úgy ismeri.

2022. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!