Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az elől...

Mi a véleményetek az elől tépett, hátul tupírozott emo stílusú hajról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10-14 éves kislányoknak elmegy.:)
2010. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz.
2010. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki. nem egy 16, vagy idősebb lányt láttam ilyen hajjal, nekik ez tetszik, mért ne? nekem is hasonló, csak nem szoktam tupírozni. nagyon sok lánynak van ez a tépett haj, csak nem tupírozzák. az bezzeg senkinek sem gond:/ és nem attól függ, milyen haja van valakinek, hogy éppen milyen stílusúnak mondja magát. én sem vagyok emo, mégis néha úgy nézek ki, mert poénból úgy csinálom meg a hajam. 15/L
2010. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem be jön,csak ne legyen agyon tupírozott :D

14/l

2010. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÖSzinte leszek, sztem nagyon ronda
2010. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek jól áll-láttam pár lányt, akik csinik voltak benne... mondjuk ha mellé még tényleg olyan sablon emo is, az nekem unalmas.
2010. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt, imádtam és mindenkinek tetszett. :)
2010. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
már geyáltalán nem divat :P
2010. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne azon gondolkozz hogy másnak tetszik e vagy sem, mindig lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni, ha jól áll magadon és szereted az a lényeg.
2010. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, akkor miért ne? Nekem is tépett a hajam, és mivel nagyon vékony szálú, és lelapul, néha megtupírozom. Bár én csak épphogy. A tupírozás nem új keletű hajformázás. Az már viszont sztem nem olyan szép, amikor ilyen nagyon kócosra tupírozza valaki a haját. Sajnálom a hajat:S

23L

2010. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!