Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon visszataszító? Hogy...

Vajon visszataszító? Hogy lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Lányok!! esetleg valami tipp, hogy a striákat elhalványítani hogyan lehet, eltüntetni őket?


Fiúk!!! szerintetek visszataszíto ha egy lánynak striáji vannak? ESetleg, ha igen miért és, ha nem miért, mit találsz benne szépnek esetleg csúnyának?



Koszonom a válaszokat.



2022. ápr. 28. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonz a női test tökéletlensége. (Nem tudom, valahogy olyan emberi.) Szóval nyugi, nem a kifutóra készülsz.
2022. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak 99 százaléka le se fogja szarni a striákat.
2022. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az érdekes egy nőn.

Másra szokott figyelni a férfi.

2022. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet eltüntetni, de tapasztalataim szerint a férfiakat marhára nem érdekli. :D
2022. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel maguktól halványodnak. Vannak rá krémek, de azok inkább megelőzésre valók.
2022. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után halványabbak lesznek de el nem tűnnek, viszont nagyon kevés pasit láttam akit zavart volna (akit meg igen, vedd figyelembe hogy van olyan csávó aki szerint csak a kórosan sovány nők szépek vagy ha a csípőd és a combod között van egy kis bemélyedés "hip dip" az "undorító és természetellenes", van aki szerint meg csak az igénytelen nők menstruálnak szóval nem kell mindenkire hallgatni, vannak idióták teljesen szürreális elvárásokkal) de szerintem az átlag pasit túlságosan le fogja kötni a tested többi 99%-a hogy érdekeljék a striák, főleg hogy rajtuk is előfordulnak ám főleg ha tiniként sokat nőttek rövid idő alatt. De pár halvány csíkról beszélünk, ha felhozom páromnak annyit mond hogy nem zavarja, azok a tigriscsíkjaim :D
2022. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!