Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tűntessem el a narancsb...

Hogyan tűntessem el a narancsbőrt a combomról és a fenekemről?

Figyelt kérdés

Alapjából én vékonynak tartom magam hosszú vékony lábaim vannak /fölösleg kb nincs is rajta csak izom megis van narancsbőröm

esetleg le lehet maszírozni? vagy sokat kell erősítenem rá?(alapbol is sportolok/tornaszok)



2022. máj. 12. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen természetes a narancsbőr, a nők nagy többségének van. Sőt nekem is, pedig vékony lábú férfi vagyok. Esetleg építs egy kis izmot hogy jobb alakod legyen és akkor talán a bőr is kevésbé fog érdekelni.
2022. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

A narancsbőrt nagyrészt a kötőszövet szerkezeti gyengesége okozza. Ha olyan a genetikád, akkor teljesen eltűntetni sajnos szinte lehetetlen, viszont az egészséges táplálkozás, a mozgás és a napi legalább 2-3 liter víz elfogyasztása sokat segíthet.

Esetleg érdemes próbálkozni a kollagénbevitel emelésével, aminek szerintem a legkézenfekvőbb formája a hidrolizált kollagénpor. Csodákat ettől sem feltétlenül kell remélni, főleg nem rövidtávon, viszont én pár hónap távlatából azt tapasztalom, hogy a narancsbőröm ugyan nem "szívódott fel", de kevésbé láthatóvá vált.

2022. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Etrenden meg genetikan mulik
2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet masszírozni. Magadnak nem fog menni, ez egy speciális masszázs. Én meg tudom csinálni, van rá képzettségem. Ez egy 8-10 alkalmas kúra, ami csak akkor működik, ha te magad minden mást megteszel étkezésben, életmódban, sportban, amit kell, anélkül nem. Sok esetben fájdalommal is jár, és azt ajánlják, hogy februárban kezdjük el a kúrát, hogy a bikiniszezonra biztosan elmúljanak a véraláfutások, mert az bizony üzemi baleset. Én inkább keresek pénzt valami etikusabb dologgal, téged meg arra biztatlak, hogy éljél együtt vele, és ne aggódj rajta, mert ez csak a szépségipar találmánya, hogy te rosszul érezd magad a bőrödben, és költsél mindenfélére sok pénzt. A narancsbőr nem probléma, a férfiak észre sem veszik.
2022. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!