Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam max 10cm-et nő és...

A hajam max 10cm-et nő és aztán teljesen eltörik és csúnya! Szoktam néha vasalni de nem sokszor! Valakinek valami ötlet hogy mit tudnék vele csinálni hogy gyorsan nőjön és egészséges maradjon?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 16:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Hajbalzsam, hajpakolàs. Nekem festett hajam van, száraz, töredezett volt nagyon. Nekem a kallos hajbalzsam tett csodàt. Azóta nem törik, és szép hosszú lett
2022. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 28. 17:01
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajpakolás, balzsam, hajvégápoló olaj és szérum
2022. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Hosszú lesz, de segítek neked legjobb tudásom szerint.

Világéletemben hosszú hajam volt - derékig érő - majd egyszer levágattam vállig és nagyon gyorsan vissza növesztettem.

Ezeket tartsd be:

1. hővel való hajformázást vagy teljesen felejtsd el, vagy max heti 1x alkalmazd, szigorúan (!) hővédővel. Ehhez nagyon tudom ajánlani a Tresemmé olajos hővédőjét, egy csoda, nagyon sokat kipróbáltam már.

2. Rendes hajápolási rutin. Ide nem elég a sampon, balzsam. Samponból olyat válassz, ami regenerál, nem nehezít el.

Tudom ajánlani a Garnier Botanic Therapy samponját, vagy az Elseve hyaluron savas samponját, nagyon jól összekapja a hajat.

3. Következő: hajpakolás, ha szükséges, főleg ha szárazabb, durva a hajad. Erre tudom ajánlani: Serical al Latte tégelyes tejproteines pakolás - ezt fordárszkellékesben lehet csak - az én száraz hajam nagyon bepuhítja, drogériás verzió: Fructis Banana Hair Food.

4. EZT KI NE HAGYD: KONDICIONÁLÁS! Nagyon fontos, le kell zárni a haj szerkezetét, hogy ne sérüljön. Erre jók az Elseve Dream Long termékei, KIEMELTEN AJÁNLOM: Dream Long - Wonder Water - ez egy kész csoda, nem hiába dicsérik sokan a neten is, hozzáértők. Ja és mennyei az illata :D

5. Hajmosások között olajat használj, picit, ne vidd túlzásba. Nekem erre is nagyon bevált az Elseve terméke (extraordinary oil), vagy az Aussie olaja sem rossz (jojoba, makadámia, avokádó).

6. Minden egyéb plusz: vizesen nem fésülünk hajat, kis fokozaton szárítjuk szobahőmérséklettel, gumival nem roncsoljuk szoros lófarokba, vegyél kíméletes hajgumokat, vagy éjjel inkább csatolt a fejed tetejére nagy csattal.


Bármelyik termék, amit felsoroltam, teljes szívvel tudom ajánlani, nagyon nagyon sok terméket próbáltam már és nehezen kezelhető alapból a hajam.

2022. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni, nagyon szépen köszönöm!
2022. máj. 28. 19:43
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos a 4-es, hogy ennyi energiát fektetett a válaszba, tudom, hogy a jószándék vezérelte, de annyit helyesbítenék, hogy a Kallos serical pakolás bármelyik 100 Ft-os boltban vagy Goods Marketben is kapható és nem éppen professzionális termék. Régen mikor ezektől vártam a megváltást használtam egy ideig, de a hatalmas literes kiszerelés felénél már nem volt jó a hajamnak, csak eleinte. Inkább vedd meg külön a hatóanyagát a tejproteint és használd azt, vagy tegyél fel joghurtot valami hidegen sajtolt jó minőségű olajjal. Az a Wonder Water pedig le van krémmánián is pontozva, de csak nézd meg az összetevőit telis tele van több féle alkohollal, parfüm is az élen van az összetevőknél... Ezek szerintetek jót tesznek a hajnak hosszútávon?

Mielőtt még ennyi kemikáliát probálsz ki a hajad egészségessé tétele érdekében, csak azt mondom ennyit próbálj ki aztán ha nem válik be (ilyenről még nem hallottam) mehetsz más irányba:


Cassia és szilikonmentes sampon.


Írhattam volna csak ezt a 4 szót is válasznak, de túl vagyok már pár száz ezren amit a fenékig érő hajamra költöttem az évek alatt úgy mint kb.4-es válasz írója és fontosnak éreztem megosztani, hogy rájöttem, hogy ettől sokkal egyszerűbb és természetesebb dolog a hajápolás.


Egy használat után látni fogod a csillogó és tartós eredményt.

2022. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6

Nagyon hosszan tudnám ezt taglalni, annyit írok csak inkább: Instagram -> "Okosszépség" profilját keresd meg. Nagyon sokat tanultam tőle és ha valakinek, neki professzionális tudása van.

A "természetes" termékek többnyire népbutítás és pénzlehúzás. Otthon kotyvasztott dolgok meg tiltólistásak.

"Szofischoice" oldala szintén hasznos.

2022. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Úristen 7-es csak olvasd már el a "buta nép" írását a krémmánián egy cassiánál!:D Ha már ilyen insta okos vagy legalább ne terjeszd a rágalmat a természet ellen! Ez olyan mintha azt írtad volna jobbak a szintetikus vitaminok a gyümölcsök és zöldségek helyett. Bár szépségápolásban 1000x jobban látható a különbség mivel külső.
2022. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Fel is mentem az egyik ajánlottad oldalára, gondoltam mostanában úgysem néztem horrort, de rögtön az elején a 3.cikk az AGYAGot promotálja, remélem tudod, hogy az is TERMÉSZETES!:D

De tudod mit egyáltalán nem érdekel, hogy a haj- és bőrápolási rutinod hol tart. Én is voltam hasonló szinten jó régen, mint azt írtam is és tiszteletben tartottam az álláspontod, ezt vártam volna el visszafelé is.

2022. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ööö bocsi, de miért lettél ennyire offenzív?

Semmi támadó jelleg nem volt abban, amit írtam, sajnálom, ha ez így jött le.

Nem vagyok "insta okos" csupán megbízható forrásból tájékozódom, egy nagyon is hozzáértő kozmetikus tudásán keresztül. Az agyadot pedig ki említette meg? Semmi gond nincsen az agyaggal. Én a "csak 100%-ban természetes" és szulfátos és szilikonos "rettenet" tévhitekre gondoltam. Erről is olvashatsz az oldalon - például a fókuszban - ahol nagyon szépen ecseteli ezt a lány, hogy miért tévhitek ezek és nem veszélyesek.

Egyébként nagyon köszönöm, mondhatom, hogy mostanra sikerült tökéletesre fejlesztenem a bőr- és hajápolsi rutinom és igen, használok agyagos pakolást is. (: NEM a természetességgel van a baj, hanem azzal, hogy sokan bizonyos kémiai anyagok ellen mennek, melyek nem feltétlenül veszélyesek. Én ezt akarom csak mondani. A szintetikus vitaminokat meg nagyon ne vonjuk ide légyszíves, mert köze nincsen ehhez.

Legközelebb ne támadd már le ennyire az embert, kérlek.

2022. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!