Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágáson, festésen kívül...

Hajvágáson, festésen kívül miért szoktatok fodrászhoz járni, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Tehát az alapkezeléseken, mint mosás, vágás, szárítás vagy bármilyen színváltoztatásokon kívül. De ha csak ezek miatt jártok, azt is írhatjátok, köszi!
2022. máj. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vágatni kb. 4 havonta járok a végéből. Egyszer voltam tartós hajegyenesítésen, az nagyon nem jött be, illetve szintén egyszer voltam a split end trimmeres kezelésen, ami eltávolítja a törött hajvégeket. Ezeken kívül nem csináltattam semmi extrát, csak vágatni járok.
2022. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, nagyon releváns a válaszod!

Tartós hajegyenesítés azért nem jött be mert csak a következő hajmosásig tartott, vagy egyéb oka volt?

Split end trimmelés jó volt, megérte az árát?

Köszönöm!

2022. máj. 29. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak vágatni és festetni járok, meg egy évben 1-2 alkalommal, események előtt egy mosás-szárításra. (Sajnos nehezen kezelhető hajam van, magamnak nagyon sokáig tart megcsinálni úgy, hogy normálisan nézzen ki.)
2022. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!