Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként jártok kozmeti...

Mennyi időnként jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam kozmetikusnál és valami csoda azóta a bőröm. 10 éves korom óta nem volt ilyen baba arcom, most 21 vagyok. Szeretném megtartani ezt az állapotát a bőrömnek. Pattanások és miteszerek a fő probléma.


Mennyi időnként lenne érdemes mennem?

Ti mennyi időnként jártok?



2022. jún. 1. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezném a kozmetikust, mit javasol. egyénenként változó lehet, de én havonta esetleg kéthavonta mennék. a szemoldokom miatt havonta úgyis járok:)
2022. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még soha az életben nem voltam. 40f
2022. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta általánosságban fél évente ajánlott, de én azt kevésnek tartom. Nem hiszem, hogy fél évig kitart ez az állapot. Ezért kérdezem, mennyi időnként járnak mások, főleg akiknek problémás a bőre.
2022. jún. 1. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Problémás bőrű havonta is járhat. De ahhoz hogy igazi változás legyen, otthon is foglalkoznod kell a boroddel
2022. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Foglalkozok rengeteget azzal nincs baj. Tudatos bőrápolásba kezdtem november környéken. Most úgy veszem észre jobban tetszik a bőrömnek a minimál rutin, úgyhogy a szérumokat inkább ritkábban fogom használni.
2022. jún. 1. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta eleg fel evente mennem
2022. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!