Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy egész életemben dús hajam legyen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és eléggé dús, vastagszálú hajam van. Viszont az anyámnak és az ő anyjának olyan kevés hajuk van, hogy szinte félig-meddig kopasznak tűnik. Azt mondták, hogy fiatalkorukban nekik is dús és hosszú hajuk volt... ez engem eléggé elborzaszt, hisz nem akarok megkopaszodni idősebb koromra, eléggé hiú vagyok a hajamat illetően... inkább mindig kiengedve hordom, hogy törni se törjön. Mit javasoltok annak érdekében, hogy ne legyen majd olyan ritkás hajam, mint az anyai ágú rokonaimnak? Az is lehet, hogy apám genetikáját örököltem, ott minden nő dús hajú, de szerintem jobb félni és megelőzni a bajt mint megijedni.

2022. jún. 4. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A haj sűrűsége, jellege genetika.

Nem feltétlenül a közvetlen felmenőid (apa-anya) génjei számítanak bele....


Ezt kívülről nem tudod befolyásolni.

Ápolással sokat tehetsz azért, hogy szépen nézzen ki, de alapvetően se a vastagságát, se a sűrűségét nem tudod befolyálsni.

2022. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek, első sorban genetika.

és simán esélyes, hogy nem öröklöd a ritkulást.

ártani nem árt: A-vitamin, B-vitaminok, C-, D-, E-. Cink. Ezeket tartalmazó termékek hajra.

2022. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
A , nem szamit,ha meki szemeten elsz vagy csak vitamindus zoldseg gyumolcs hus hal etrenden vagy….
2022. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alpecin sampont tudom ajánlani, tényleg segít.
2022. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!