Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haszőkítés házi módszerekkel?

Haszőkítés házi módszerekkel?

Figyelt kérdés
Milyen otthoni, háztartásban fellelhető anyagot rakjak a világos barna hajamra, hogy szőke legyen? Nem akarok hidrogén szőkét, csak olyat, amit a színező befog.

2022. jún. 5. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Nincs olyan hazi modszer, amitol szokebb lesz a hajad.
2022. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
ne kotyvassz, mert a vege az lesz hogy leegeted a hajad, rosszabb esetben a fejborodet is karositod
2022. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1 de van

2 a kérdésem nem az volt, hogy csináljam e, vagy sem, hanem az, hogy mivel.

2022. jún. 5. 19:33
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen hazi modszer NINCS! Vagyis van, ha megveszed a szokitoport es otthon kiszokited magadnak.

Ez vegulis felig-meddig hazi :)

De olyan, amire te gondolsz, nem letezik.

2022. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Csibesárga zománc festék.

Kicsit csimbókos lesz tőle, de azonnal befogja.

2022. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4 de van. Max te nem ismersz.

5 én pedig egy olyan technikát ismerek, amitől nem fogsz hülyeségeket beszélni. Egy kis arzén, és a probléma megoldva.

2022. jún. 5. 20:13
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mi az a modszer? Ha ennyire tudod, akkor minek kerdezed? Kivancsi lennek ra, hogy szerinted mivel lehet hazilag hajat szokiteni.
2022. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hallottam a citromlével történőről pl. A kérdésemet pedig nem azért tettem fel, hogy hülyeségeket és haszontalan dolgokat írjatok.
2022. jún. 5. 22:03
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Kerdezo en batoritalak arra, hogy akkor probald ki! Tok egyszeruen tesztelheted oket.


Egyebkent se a citrom, se a kamilla, se a mez, se a tojas es hasonlok nem csinalnak semmit a hajjal.

Viszont szep fenyes lesz toluk, de szokebb nem.


Gondolom amugy kistini lehetsz, mert annyira szeretned, hogy neked legyen igazad, ez erre a korra jellemzo. Neha viszont tudni kene gondolkozni es nem eroskodve kitartani a faszsag mellett.

De epp ezert mondom, hogy probald ki batran es majd meglatod!

2022. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9 kipróbáltam idő közben citromlével és láthatóan világosabb lett. 17 évesen nem mondanám magamat kis tininek, a gondolkodásra pedig képes vagyok.
2022. jún. 6. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!