Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédővel és 50 faktoros...

Fényvédővel és 50 faktoros naptejjel megelőzhető a barnulás?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé fehér a bőröm és sötét karikák vannak a szemem alatt, de nagyon szeretem így. Most az 50 órás közösségi szolgálatot csinálom, egy táborban vigyázok a gyerekekre és sokat vagyunk kint. Nyilván egy egy-két árnyalatos barnulás elkerülhetetlen, de annál többet nem nagyon szeretnék.

Fényvédővel, naptejjel és baseball satyekkal meg tudom tartani a hulla színemet? :D

Milyen fényvédőt ajánlotok? Még sose használtam.

16/l



2022. jún. 29. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülhető igen, arcra a revoxosat ajánlom, testre pedig bármelyik dm sajátmárkás 50eset és ha teheted akkor 2-3 óránként kend újra.
2022. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Tök szép látvány lehet ilyen időben egy hulla szerű lényt látni lépkedni :d...mi a bajod ha barnulsz picit? Szerintem szexi egy nőn ez.
2022. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszi!

#2 Ez a védjegyem, kiskorom óta így nézek ki. Valszeg a vashiány is közrejátszik, bár az még nem bizonyított, nem sokára megyek vérvételre. Bajom nem lesz tőle, csak nem fog tetszeni. Ha választhatsz te is azt választod ami neked jobban tetszik, nem? Az, hogy szerinted mi szexi, engem teljesen hidegen hagy. A legtöbben ilyenkor le akarnak barnulni, én meg sokminden akarok lenni, de átlagos az semmiképp.

2022. jún. 29. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Hát kérdező, ha soha nem akarsz pasit akkor hajrá, maradj vízi hulla árnyalatú:-D
2022. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

#4 Igen, mert minden lány álma,hogy egy férfinak megfeleljen...

Ha valaki a testszínem miatt nem jönne velem össze, akkor arra az emberre nincs is szükségem :)

2022. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5ös nem a testszíned miatt hanem mert nem tetszel neki kriptaszökevényként. persze mindenki olyan amilyen lenni akar, csak nekem fura ha valaki nem akar élettel teli, egészséges külsőt.
2022. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Hát pasit tényleg nem akarok, a csajok szexibbek :D

Szerintem kifejezetten vonzó a fehér bőr fekete karikákkal, ezért is szeretném megtartani a fehér bőrömet és a fekete karikáimat.

2022. jún. 29. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjatok mar a kerdezot... sokaknak a nagyon feher bor tetszik, es akkor mi van:)
2022. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!