Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan bőr barnîtò/...

Létezik olyan bőr barnîtò/ önbarnító, ami...?

Figyelt kérdés

-Egyenletesen barnit(kez, könyök nem lesz barnabb)?

-nem foltokban kopik,mintha szutykos lennèl?

-nem fogja be a ruhadat?


Erről jutott eszembe (túl jó lenne,0lyan kis vidam....de a kommentek között felbukkan,h ez sem olyan klassz)

[link]



2022. júl. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten az a valaszom hogy szerintem nincs ilyen tokeletes onbarnito'


Foleg most ebben a tikkaszto hosegben , ha valaki izzados pl mint en , eleg hamar "leazik" a szin az emberrol.


Es az meg nagyon gaz ha pl egy hajlatban elkezd kopni

2022. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idáig nem találtam olyat amitől ne lennék foltos ha csak kicsit is egyenetlenül kenem.

A másik amit tapasztaltam, hogy bebarnítózva még annál is jobban leégek ha kimegyek a napra mintha hóember-fehéren tenném.

2022. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Btan- darkest önbarnítója nagyon jó. Fontos, hogy önbarnítő kesztyűt is használj, így nagyon szép egyenletes lesz és nem lesz barna a kezed.
2022. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!