Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék kicsit jobb...

Hogyan lehetnék kicsit jobb formában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon elhagytam magamat, nem érdekelt hogyan nézek ki. Most nyúzott, beesett az arcom, olyan lestrapáltan nézek ki, elég rendesen. Hogyan tudnék rövid időn belül kicsit helyrerázódni? Mivel kellene kezdeni? Mit tegyek hogy csinosabb legyek? Köszi a tippeket

Öltözködés, inkább sportosabban szeretek, de lehet jobb lenne ha nőiesebb ruhatárra cserélném?


2022. júl. 6. 09:37
 1/5 A kérdező kommentje:
40 felett vagyok, ha ez számít
2022. júl. 6. 09:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz Glow up videókat youtubeon és találd ki mi dobna fel azok közül.

Szemöldök szedés, festés, szempilla lifting, festés, új frizura, kozmetikus esetleg, önbarnítózás. Csinálj 1-2 kozmi napot és megújulsz annyi idő alatt biztosan :)

2022. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sport, diéta, alvás.
2022. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

vékony vagyok, inkább híznom kellene

sport inkább futás vagy torna?

2022. júl. 6. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy, akkor kondi.
2022. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!