Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék lebarnulni?...

Hogyan tudnék lebarnulni? Olyan fehér vagyok mint egy csipketerítő.

Figyelt kérdés

Elég fehér bőröm van, nyáron csak akkor van esélyem egy minimális színt felszednem (a karomra) ha a strandfürdőben töltök időt..

Hogy lehetne lebarnulnom, esetleg valami krém stb. beválhatna?



2022. júl. 8. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is hasonló problémám van, én is kíváncsi lennék a tippekre. :)
2022. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne lebarnulni? A fehér bőr egészséges is, szebb is.
2022. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj lebarnulni, maximum barnitokremmel, abban nincs uv sugarzas, ami oregiti, szaritja a borod, igy hamarabb rancos leszel, es borrakot sem okoznak.

Ha feher a borod eleve, az plane erzekenyebb, nagy esellyel maximum leegsz.

Szoval igen, maradj a kremeknel, ebben tippet nem tudok adni, de ha korbenezel, kerdezel pl a dm termektesztelok kozossegeben Facebook-on, biztos tudnak valami jo tippet adni, melyik a jo.

2022. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell mindenáron barnának lenni annak is aki nagyon világos bőrű? Tönkre teszed a bőröd, idő előtt leszel ráncos, foltos meg kaphatsz bőrrákot is. A fehér bőr is nagyon szép, nekem is ilyen és már elfogadtam magamat. Néha használok egy kis barnítókrémet(Dove) így 1-2 fokkal sötétebb a bőröm de ennyi.
2022. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom a fehér bőrt :(
2022. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, de mások csesztetnek vele.
2022. júl. 8. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy másoknak akarsz megfelelni, nem magadnak.

Nyugodtan húzd le mások véleményét a vécén. Szórakozzanak a saját bőrükkel.

2022. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük ha csesztetnek. Irigyek. A barna bőrűek meg fehérek akarnak lenni.

Gondolj csak bele mennyi szexi, gothic princess van. Vámpíros is. Mas megközelítésből meg ártatlan, porcelánbabás. Hagyd meg a hülyéknek a szoláriumot.

2023. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!