Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra bevált balzsam?

Száraz hajra bevált balzsam?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon száraz a hajam és töredezett is, alig lehet formázni.. valahogy helyre szeretném hozni, vágásra is megyek nem sokára de azért nagyon sokat nem szeretnék levágatni belőle.. Valami hatásos és nem annyira horror áron kapható balzsamot szeretnék venni. Van esetleg nektek olyan ami jól bevált? Esetlég még valami jó haj olaj és vitaminok is jöhetnek:)

Köszönöm előre mindenkinek!



2022. júl. 12. 10:02
 1/1 anonim válasza:
Nem balzsam, de a pantene - keratin protect oil nekem nagyon bevált. Ez töredező hajvégekre van igazából, de én több mint 3 éve használom és mindig újra veszem:) Rossmannba és Dmben szoktam venni, kis sárga palackban.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!