Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma voltam fodrásznál, és...

Ma voltam fodrásznál, és mondta, hogy megégett a hajam. Azt is mondta, hogy nem lehet rajta már javítani. Van esetleg némelyikőtöknek hasonló szar haja van (de nagyon), és talált megoldást?

Figyelt kérdés
Szőkítették még anno a hajam, és nagyonnnnn megsérült ezzel. A fodrász azt mondta, hogy rakjak rá hajpakolást, de az sem fog segíteni..

2022. aug. 1. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet rajta javítani. Ha egyszer megégett, akkor annak annyi. Soha nem lesz már szép az a haj, szóval le kell vágatni. Nincs rondább egy hosszú sérült hajnál. Rengeteg ilyet látni az utcán.Büszkén hordják kiengedve a sérült hosszú hajukat, mert csak az számít nekik, hogy milyen hosszú...
2022. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, ezt tényleg nem lehet helyrehozni. Pakolások kicsit segíthetnek, de egészséges ez a rész már nem lesz. Jobb ha vágatsz belőle, amennyit nem sajnálsz és lenöveszted, utána meg jobban vigyázol rá.
2022. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás, hogy hosszú hajad is maradjon az az, hogy két havonta vágatsz belőle egy cm-t és használj keratinos hajápló cuccokat hisz pont az ilyen hajakra lettek kitalálva. Nő is miközben megszabadulsz a rosszhajtól is. Kicsit lassú folyamat így, de kivitelezhető. Szárazon csípjen le a fodrász a legvégéből. A kerarinos sampont, pakolót meg pontosan úgy használd ahogy a leírás diktálja. ;)
2022. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedtem vele egy ideig én is hasonló helyzetben, de a végén maradt a nullásgép. Utólag már azt mondom, ez volt a legjobb döntés: azóta egészséges a hajam és szépen megnőtt, és még egy érdekes élménnyel is gazdagodtam, ahogy láttam magam haj nélkül, meg aztán mindenféle frizurákkal növesztés közben. 30N
2022. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Olaplex termékekre nagyon sokan esküsznek! Nézz utána melyik termékek (kombinációja) segíthetne. Esetleg menj be egy fodrászkellékes szaküzletbe és kérdezd meg mit javasolnak a hajadra. Persze meggyógyítani nem lehet a hajat, de a látványon, érzésen sokat segíthetnek felszínesen is. Na meg persze talán jót tehet ha visszanöveszted az eredetit és kerülöd a szőkítést meg magas hőhatásokat. Sok sikert! :)
2022. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!