Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantazas elott bevalt valami...

Gyantazas elott bevalt valami hogy ne legyen annyira erzekeny?

Figyelt kérdés
Rettenetesen rossz a fajdalomturo kuszobom,viszont szeretnek finom puha bort par hetig,nem birom ezt a ket naponta borotvalast :( vettem egy vizes szaraz epilatort philipset de mar a hangjatol felallt a szor rajtam mindnehol .. esetleg valami erzestelenito spray nincs? Vagy hideg meleg vizben probaljam?? Ferjemnek nem merem mondani ki is akadna hogy ezert vette nekem(en kertem :D )

2022. aug. 3. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg vannak ilyen érzéstelenítő/zsibbasztó krémek, de soha nem használtam még.
2022. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Öszeszorítod a fogad. 3-4 alkalom utan a fajdalom toredeke lesz es onnan mindig. Hiszen a fajdalom a szor darabszamatol fugg es ahogy ritkul, egyre kevesbe faj.

Vagy menj el kozmetikushoz 4-5 alkalommal aki nagyon jo gyantat hasznal es nem is magadnak kell tpekedni, tehat kevesbe faj. Meg jobban kifesziti.

Es ha ritkult, onnan mehet az epilalas

2022. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó valaszolo!

Edesanyam is mindig ezt mondta,meg hogy meglehet szokni,ha minden nap egy kicsit csinalom mar az is jo? Hiaba mentem vegig meg mindig vannak szorok

2022. aug. 3. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Igazából nem ritkul csak nem ugyan olyan gyorsan nő vissza a szőr. De valóban meg lehet szokni, úgy értem hogy a bőröd tényleg megszokja. Amikor rendszeresen gyantázok akkor alig fáj. Ha kihagyok pár hónapot akkor ismét érzékenyebb a bőr.

Előtte fürdés vagy zuhany, a lényeg higy meleg vizes lemksás legyen. Elvileg a bőrradír a benövés ellen is (ezt nem próbáltam). Ha epilálsz ne siess mert csak elszakítod a szőrt a helyett higy kihúznád. Utána ápold valamiv bőrnyugtatóval. A lényeg a rendszeresség.

2022. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Algoflex forte.
2022. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hu hat remelem sikerülni fog, köszönöm a válaszokat! :)
2022. aug. 3. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Az epilátor a legfájdalmasabb gyantázási forma .
2022. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Engem is meg tévesztett a kérdés. A kérdésben gyantáról ír és utána epilátorról. De az epilátor és a gyanta két különböző dolog. Esetleg azt akartad írni hogy "az epilátor a legfájdalmasabb szőrtelenítési forma"
2022. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jogos a dorges. Epilatorozast akartam írni,vagy marha Faradt voltam vagy atirt a telefonom :)
2022. aug. 6. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Itt egy korábbi kérdés alatt azt írta valaki hogy azt szereti benne hogy akár 20 szálat is ki tud szedni az epilátorral, nem kell várni hogy megnőjön az összes (vagy a háromnegyede legalább) mint amikor gyantázni kell.
2022. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!