Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót használsz,...

Milyen testápolót használsz, és miért?

Figyelt kérdés

Akinek pikkelysömör vagy egyéb bőrszárazsága, ekcémája van, az milyen testápolót használ?

Ha nincs bajod akkor is írj nyugodtan.



2022. aug. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száraz a bőröm, darabokban hullik le, mintha korpás lenne a lábam szinte. Eddig Mixa kék testápolóját használtam. Most Baleat vettem mert sulikezdés betett és fele annyiba se kerül a Balea.
2022. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kakaóvajas Isana, mert fél literes a bödön és tűrhetően olcsó. Nagyon száraz a bőröm, ipari mennyiségű testápolót használok, így hamar csődbe mennék, ha drágábbat választanék. A nagyon ronda foltokra tiszta panthenolt és szezámolajat kenek a krém mellé. Régebben használtam sheavajat is, ami ugyan szépen helyretette a bőrömet, de nem bírtam elviselni, hogy órák alatt sem szívódott be rendesen.
2022. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Balea med ureás. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem okoz allergiás reakciókat.
2022. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!