Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már valamelyik...

Próbáltátok már valamelyik hajfesték kivilágosítóját (főleg az Alfaparf érdekelne)? Jobb mint a szőkítő por?

Figyelt kérdés

Itthon szőkítettem a hajamat,még régebben vettem Alfaparf 11.11-es színét-ez egy platina szőke-nekem a valóságban teljesen ezüst színű lett-szóval nagyon szép,csak ugye magamnak nem tudtam olyan jól felkenni,úgyhogy sok helyen sárga maradt.Már egy ideje olcsóbb,sötétebb színt(kallos-gyöngyház szőke)használok,ami ha kopik,akkor csúnya sárga a hajam-kivéve ott,ahol anno az Alfaparffal volt festve-és amúgy is van azóta egy 10cm-es rész,ami azóta lenőtt és ugye ez az olcsóbb festék ha kopik róla akkor vöröses szőke.Ja és az eredeti hajszínem nagyon sötét barna és persze ezzel is számolni kell,amikor lenő(Nem olyan gáz amúgy a helyzet,mint ahogy hangzik).Szóval azért írtam ezt le,mert fodrászhoz készülök,hogy végre ezüst szőke legyek,de én viszem neki a festéket,mert ragaszkodom az Alfaparfhoz és kinéztem egy még jobb színt(ez is ezüst,csak lilás fénnyel),és láttam,hogy van ennek a festéknek kivilágosítója is(ez a tincsen teljesen fehér szín).Erre lennék kiváncsi,hogy mennyire jó(nem csak kimondottan ebben a márkában),mert ha hatásos,akkor inkább ilyet viszek,minthogy a fodrászom szőkítő porozzon.Ez ugyanolyan hatású?Szóval az lenne a lényeg,hogy a sárgaságot teljesen kiszívja a hajamból(amit úgy vettem észre,hogy a szőkítő por csak részben tesz meg)

Vagy ez a sötét lenövés leszívásához kevés(mert azzal is számolni kell a besárgult részek mellett)

Azért várok tapasztalatokat,mert a fodrászom nem ismeri igazán ezt a fajta festéket és amúgy sem fest gyakran ezüst hajakat :)

Köszi!

És bocsi,hogy hosszú lett.


2010. szept. 23. 18:57
 1/4 hisztis válasza:

XXL ABSZOLÚT PLATINA SZŐKE :)

ha 30 percen keresztül rajtahagyod a festéket,akkor a (sötétbarna hajam van,tapasztalom;))szinte fehérre szívja a hajad.Isteni színe van,és nem olyan öregnénis,mint az ezüst.Próbáld ki,szerintem tetszeni fog.;)

2010. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!Bár nem tudom,sokan írták itt,hogy sárgul tőle a haj.Bár egyénfüggő-a te hajadnak biztos jó én már nem merek kísérletezni.Azért érdekelne,hogy a fodrásznak milyet vigyek.Amúgy nem öregnénis,szinte olyan,mint amit te használsz,csak lilás árnyalattal :)
2010. szept. 23. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Milyen lett a hajad? Milyen az Alfaparf?

2011. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia

azóta eltelt egy kis idő,amikor kiírtam a kérdést úgy döntöttem nem megyek,hanem pihentetem a hajam.Most az a helyzet,hogy egy ismerős(fodrász) itthon kiszőkítette(sajnos elég sárga lett ott,ahol rajta volt még az a gyöngyház festék,amit írtam).Nos ő külföldön él,közben visszautazott,így maradt a régi fodrászom.Az ő javaslatára vittem neki az alfaparfot(11.11-es platinát+egy másikat a hamvas árnyalatok közül),így eltűnt a sárgaság.Itthon később magamnak ráfestettem még alfaparfot(már csak az ezüstből).Jó lett a végeredmény,sötét ezüst.Nagyon elégedett voltam az eredménnyel.Most nem lett olyan világos,mert csak 1:1 arányban kevertem direkt,hogy jobban megfogja.Csak sajnos hajmosás után ugye elég sokat ledobott,de még mindig ezüst(csak már világosabb).A kivilágosítóról pedig annyit tudtam meg,hogy az nem alkalmas szőkítésre,csak az adott hajfestékhez keverve annak a színeredményét világosítja,fehéressé teszi. Ennyi :)Amúgy jó az alfaparf,csak ajánlani tudom,nem azt mondom,hogy hú de tartós,mert ezek az ezüstök sajnos hamar kopnak,de alatta szép marad a haj,sosem fog besárgulni utána,inkább fehéres marad,ahol befogja.

2011. aug. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!