Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért mondják azt hogy az...

Mért mondják azt hogy az igényes aki szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Van egy női ismerősöm és neki van hónalj szőre és nem látok különbséget az igényeség terén hogy valaki szőrös vagy sem mind kettőt szépnek tartom.

2022. aug. 18. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert van aki így gondolja. Nekem is van és nem vagyok igénytelen,más szerint meg az. Mindenkio azt gondol amit akar,ahogyan én is azt gondolok másról amit akarok. L:
2022. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
95%
Mert sokak szerint a szőrtelen esztétikailag szebb. Én is jobban szeretem szőr nélkül a dolgaimat, de ez nem egyenlő az igényességgel. Szőrtelenül is lehet valaki igénytelen és szőrrel is igényes.
2022. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen igaz, hogy az az igénxes aki szőrtelenít. Én télen van, hogy elhanyagolom a hónalj, láb szőrtelenítést, de nem ismerek olyat aki tőlem többet foglalkozna a külsejével.

Viszont sok olyat látni most nyáron, hogy a lába full sima, de csoffadt kis zsíros haja van, el van hízva, igénytelen szétmosott ruhák, piszok a körme alatt, repedt sarok....

2022. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűklátókörűségből és félreértésből. Pedig az igényesség nem ezen múlik! Sokan megragadtak a divat azon fokán hogy a szőrtelenítés kötelező. Holott mostanra inkább már választás kérdése. Sajnos úgy tapasztalom nálunk még mindig túl sokan szólják meg, aki mer másmilyen lenni.
2022. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem például szőrös a lábam. Eredetileg a gyanta miatt volt meghagyva,de a kozmetikus beteg lett és lemondta,én meg akkor már hagytam.Nem vagyok igénytelen,csak elegem lett és így sincs világvége.
2022. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!