Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás azért gyullad be...

Pattanás azért gyullad be mert a mitesszer nem volt időben kinyomva? Vagy enélkül is begyullad?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 21:51
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Ha egy mitesszer begyullad, abból is lehet pattanás de amúgy rengetegféle pattanás lehet különböző okokból. Vannak, amik eleve nagy fájó dudorként jönnek ki, pl. hormonok miatt vagy ételektől.
2022. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aknéról beszélek, hogy pontosítsam. Az mitesszer alapú, vagy az is számos okú lehet?

Azt gondoltam hogy mindegyik egyfajta bőrréteg faggyúmirigy zsírképződéshez kötött ilyen olyan okból, de akkor nem.

2022. okt. 6. 09:55
 3/3 Metionin ***** válasza:
Annak is sokféle oka lehet. Én sokáig szenvedtem laktózintolerancia miatt aknétól, illetve olykor hormonálisan kijön 1-2 menstruáció előtt. Van akinek stressz miatt jön ki, igazából ha nem piszkálja az ember a mitesszereit szakszerűtlen módon, akkor nem gyullad be, a legtöbb akne más okból jön ki. Lehet simán a túlzott faggyútermelés miatt is.
2022. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!