Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemcsés arcradírt nem ajánljá...

Szemcsés arcradírt nem ajánlják, kémiai hámlasztót nem igazán merek használni (nehogy elrontsak valamit). A bőrnek feltétlenül szükséges a kémai hámlasztás, vagy magától is megoldja magának, amit nagyon kell?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

A kémiai hamlasztásnal annyit kell tudni, hogy alacsonytol haladunk a magasabb százalékig és fenyzedozni kell.


Sok instaoldal és fb csoport ír ezekről.

2022. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudod elrontani. A gyengébb (értsd: kisebb százalékban van benne hatóanyag) termékekkel kezdd, és másnap használj fényvédőt.

Amúgy nem nagyobb feladat, mint egy arckrémet felkenni.

2022. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kell mindenképpen, emberek millió élnek hámlasztás nélkül. De szebb lesz tőle a bőr.

Vannak nagyon gyengéd hámlasztók is, az Ordinarynak pl, tejsavas meg mandulasavas, én ezeket használom. Nincs mit elrontani rajta. De utána is tudsz olvasni skinsmarton hogy a te bőrödre melyik való.

2022. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Fényvédőt nem szoktam használni, de a kémiai hámlasztónál mindenképp kell?

Télen is?

2022. okt. 10. 17:35
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hámlasztó nélkül is kellene, télen is.


#2 voltam, annyit elfelejtettem hozzátenni hogy az adott termék csomagolásán lévő instrukciókat mindenképp olvasd el és tartsd be, ott írják az ajánlott gyakoriságot pl (nem érdemes, pláne nem kezdetben túl gyakran használni. A "túl gyakran" a konkrét terméktől függ.)

2022. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint csak olyan, hogy kelleni semmit nem kell, lehet arcot mosni sima vízzel is és kész.

De ha szép bőrt szeretnél, akkor mindenképp kéne, télen is. Hámlasztóval pláne, de anélkül is kb a legfontosabb lépés az arcápolásban.

2022. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ok, és esetleg finom arcradírt lehet használni kémiai hámlasztás helyett? vagy egy ilyen korongot?

[link]

2022. okt. 10. 22:19
 8/23 anonim ***** válasza:

#7

Nem igazán értem, mi köze a vattakorongnak ehhez a témához...?

2022. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez egy szemcsés, radírozós vattakorong, az arcradír kiváltására.
2022. okt. 11. 07:18
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

#9

Borzalmasan hangzik. Ha mikrosérüléseket és egyenetlen "hámlasztást" akarsz akkor hajrá.

Miért rettegsz ennyire a kémiaitól??? :D

2022. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!