Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 35 éves férfinek milyen...

35 éves férfinek milyen hajdivat illik?

Figyelt kérdés

A hajam dús, a fodrászaim szerint nagyon szimmetrikus az arcom, így minden haj jól áll. 18-tól 25 éves koromig rövid, 1 centis hajam volt, oldalt felnyírva. Aztán a fodrászom beszélt rá, hogy amíg van hajam, addig ne vágassam ilyen rövidre. Így oldalt felnyírt quiffben volt a hajam 10 évig. Viszont most meguntam. A fodrászom ezt a göndörített stílust akarja eröltetni, de szerintem egy 35 éves embernek nem állna olyan jól mint egy fiatalnak, mégha fiatalosan is öltözöm (ne ilyen karótnyelt, kockásinges, fehéringes, makkoscipös embert képzeljetek el, pl ruháim, cipöim vannak: FOG, Givenchy, Balenciaga, Air Jordan, Adidas, Ralph Lauren, Lacoste, Rhude, Nautica, Vetements, stb)


Teljesen idegenek véleményére lennék kiváncsi, mert a környezetem mindenre bólogat csak. Múltkor teljesen viccböl hátranyaltam a hajam egy vödör csillogó zselével, de arra is egy kivétellel mindenki azt mondta, milyen jól áll (kamu)


2022. okt. 25. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nyomj egy fotót nézzük
2022. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
Kopasz
2022. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ami az arcodhoz illik, nem a korod számít.
2022. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Valami ilyesmit tudnék elképzelni:

[link]

2022. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Tükörsimára borotvált kopasz.
2022. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!