Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik drasztikusan a...

Mitől hullik drasztikusan a hajam? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vettem észre, hogy elkezdett nagyon hullani a hajam. (Eddig egyáltalán nem hullott, rengeteg hajam volt, irigylésreméltóan dús és nagyon erős)

Utánajártam mi lehet az oka, de semmi kézzel foghatót nem találtam. Elmentem fodrászhoz, aki azt mondta hogy lehet csak időszakos az ősz miatt.


Azóta a helyzet annyira súlyos lett hogy csomókban hullik a hajam és tincsekben. Már nem is merek hajat mosni de muszáj. Sírógörcs kerülget amikor meglátom mennyi hajam hullott ki meg a ujjbegy nagyságú kopasz foltokat a fejemen.


Tanácstalan vagyok, mit csináljak? A hajamat nem kezeltem semmivel amire ellergiás lehetnék (balzsam, pakolás), és nem volt festve se soha. Hirtelen jött, előjelek nélkül és egyre rosszabb. Kihez forduljak? Mi lehet az oka?


19/L



2022. okt. 26. 15:44
 1/8 anonim válasza:
32%
Próbáld ki ezt a hajbalzsamot pont az ilyen miatt mert nagyon gyorsan hullik a hajad. Elseve hyaluron plump. Rossmann-ban kapható és nem drága.
2022. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben háziorvos és góckutatas. Fogászat, nőgyógyászat, labor mindenképp.


Esetleg hajgyógyász. Hajgyógyászbol raboczki Gyöngyi a legjobb.

2022. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vérvétel mindenképpen kell, aztán egy jó bőrgyógyász.

Ha minden vizsgálat negatív, Foorcapil szedése kúraszerűen.

2022. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy teljes kivizsgálásra. Lehet egy komoly tünete is valami betegségnek, amelyről még nem tudsz.


Pl barátnőmnek pajzsmirigy problémája miatt volt.


Az egészség az első! Menj dokidhoz, ő pedig elküld azokra a vizsgálatokra melyek szükségesek.


Ne húzd, mielőbb menj. Főleg, ha kezelésre szoruló probléma lenne, jobb a mielőbbi kezelés.

2022. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kértem már időpontokat, folyamatosan intézkedek és nézek utána a dolgoknak.

A lábamon, a kezemen és a szemöldökömön is foltokban nő a szőr.

Felraktam ide a kérdést, hátha ezzel is előrébb leszek. Köszönöm a válaszaitokat!

2022. okt. 30. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől is előfordulhat de mindenképp nézesd meg! A gyógyszertárban lehet kapni ricinus olajat, az segít majd.
2022. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia , azóta mi derült ki nálad ?
2023. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, seborrheás dermatitiszom van, (nem fertőző, örököltem) amire 2 vényes hajszeszt és egy Bioderma Nodé DS+ nevű sampont használok.

Decemberben állapította meg a bőrgyógyászom. Azóta jobb, a viszketés is elmúlt vagy csak nagyon ritkán van, a hajam sem hullik már :)

2023. júl. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!