Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, vannak itt olyanok,...

Tudom, vannak itt olyanok, akik jártasak valamelyest a tudatos bőrápolásban, tőletek kérdezem: Ami évekkel ezelőtt kialakult a vállakon napégések következtében, kis foltok/"szeplők", azokat mi mulasztja el? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Eddig Retinollal és C-vitaminnal próbálkoztam, de semmi változás.

A Retinol elfogyott, a C-vitamin is, de azt újravettem.


2022. okt. 28. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet jobb lenne ha felkeresnel egy kozmetikust, aki jártas pigmentfoltok kezeleseben, van hozzá hatoanyaga, gépe.


Vannak olyan problémák, amiket az otthoni kenekedés nem old meg sajnos.

2022. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Ezekhez nagyon sok idő kell, mire elmúlnak.

Otthoni bőrápolásra jók a gyengédebb Hámlasztók, vagy ahogy írtad a retinol és C vitamin. Kell az is, hogy ne tedd ki többé napnak, hidratált rendszeresen, és nem piszkáld.

Ezen kívl pedig vannak akár kozmetikai akár orvosesztétikai kezelések, amik erősebb, mélyebb hámlasztást vagy gyorsabb javulást tudnak produkálni.


Retinol hatását alsó hangon 6-8 hét alatt fogod látni, C vitaminét valakivel korábban, de a napfoltokat pl. sokkal nehezebb elmulasztani, mint egy pattanás után maradt kisebb heget.

2022. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!