Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodraszok, tudtok ajánlani,...

Fodraszok, tudtok ajánlani, tápláló professzionális hajsampont,balzsamot?

Figyelt kérdés

3-4naponta mosok hajat. A teteje zsirosabb ilyenkor, a vége pedig szárazabb. Kenem loreal mytich olajjal, ez egész jó, nem nehezíti el a hajamat. Szoktam oliva-kokuszolajos hajpakolast is ratenni.

A fejbőröm ritkán korpás,akkor jobban,ha mondjuk megfázik mert leizzadok.

Vékonyszálú hajam van. És a vége vékonyodik sajnos,fogalmam sincs miért. Szedtem már vitaminokat de nem segített rajta. Nem vasalom, max összefogom lófarokba,ezzel is védeni,hogy ne vékonyodjon. Fésűm tanglee teezer. Volt ilyen hajgumim is\van is, de neha sima vas nelkuli hajgumit hasznalok, ami nem a befőttes gumihoz hasonló,hanem ugye anyagból van.


2022. okt. 29. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

A loreal professzionális termékei nagyon jók, habár itt is érvényesül, hogy kinek mi válik be.


Egyébként samponbol nem lényeges, hogy drága legyen, tisztítson jól és ha ezt megteszi, akkor jó az olcsóbb is. A hajpakolás lehet professzionális, de pl a balea spliss protection is jó.


Balzsambol én úgy vettem észre, hogy ha használsz előtte pakolást is, akkor abból sem kell a drága.


Két mosás között meg ápolhatod leave-in termékel és olajjal, hogy mire mosasra kerül a sor ne szaradjon ki.


A hajszárítás meg nagyon fontos. Törülközőszaraz hajat szabad csak szárítani és használj hozzá krémet(elsevenek is van blow out krémje, de az olaplex 6 is ilyen).


És ami még fontos a hidratálás-feherje egyensúly. Pl ha a pakolásban vagy fehérje, akkor a balzsam vagy leave-inben ne legyen.

2022. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na jó én is a Loreal professzionális termékeit akartam írni, szerintem nagyon jó,nekem sokkal szebb lett tőlük a hajam.
2022. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!