Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt LÉZERES anyajegy...

Akinek volt LÉZERES anyajegy eltávolítása tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Apró nem kidudorodó anyajegyeket szeretnék leszedetni lézerrel a hasamról. Mennyire látszik meg a helye/heg? Esetleg, akinek már szedtek le és tudna küldeni képet privátban? Persze arc minden nélkül. Vagy esetleg google képet, ami hasonlít a saját hegjükre.

Köszi!



2022. nov. 6. 09:45
 1/10 A kérdező kommentje:
*hegükre🫠
2022. nov. 6. 09:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az anyukámnak szedtek le ilyen anyajegyet, bár az dudorodott is. Heg egyáltalán nem maradt, a helye pedig érdekes módon picit világosabb lett mint az eredeti bőrszíne. Mellékhatás nem volt.

Ezt a képet találtam, ami hasonló.

[link]

2022. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom ! :)
2022. nov. 6. 13:26
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Leszedetted azóta az anyajegyed? A lézeres az az égetéses módszer vagy kauterezés?

2023. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia! Hát egyelőre egy nagyobbat sebészeti úton szedettem le, mert azok melanoma gyanús volt. És a szövettan elég rossz is lett, szóval jól is tettem.

Lézeres eltávolításon még nem voltam. Szerintem majd csak ősszel megyek.

2023. jan. 31. 11:07
 6/10 A kérdező kommentje:
*az
2023. jan. 31. 11:07
 7/10 anonim válasza:

Oh sajnálom!

Nekem holnap szednek le egy laikus szemmel nézve anyajegyet de a papíromra terime van írva. Kauterezni fogják és bevallom őszintén rettegek!

Voltam olyan ostoba hogy utánanéztem és azt írták tilós így leszedni mert nem lesz szövettan. Viszont most nemtudom hogy ez anyajegy e vagy sem szóval kivagyok😅

2023. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magan helyen szedeted le? Latta borgyogyasz? megalapitotta, h nem melanoma gyanus? Ha nem, akkor elmennék megmutatni egy borgyogyaszhoz, h megmondja tuti nem rizikos.. mert ugy eleg para nem sebeszeti uton leszedni..
2023. jan. 31. 15:53
 9/10 anonim válasza:
Igen magánba mentem és bőrgyógyászhoz
2023. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom mondta volna , ha indokolt a sebeszeti kimetszes, ugyhogy nyugi:)
2023. febr. 1. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!