Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatos használni...

Mit ajánlatos használni fogyás után megereszkedezt bőrre?

Figyelt kérdés
Nem egy műteni való mennyiség, a gyakorlatban nem zavar, viszont esztétikailag igen. Val valami bőrfeszesítő, ami tudja ezt a problémát orvosolni?

2022. nov. 8. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen csoda nem létezik sajnos csak a szike.

Ha 1X kinyúlt a bőr és gyorsan fogytál vissza, nem fog a bőr is visszahúzódni. Nagyon minimális az a mennyiség ami tud változni.

Különböző bőrfeszesítő krémekben, masszázsokban stb.-ben ne higgy mert nem fog használni.

2022. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Az enyém is lóg, de ruhában nem látja senki. Strandra nem járok, szexelni nem szoktam, úgyhogy el kell fogadni, de legalább le vagyok fogyva. A plasztikai sebészet meg nem pálya, mert megmaradnak a hegek és az még undorítóbb. Jó, mondjuk ez is az. 😃
2022. nov. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a ilyen olyan otthon végezhető kis masszázsokkal megpróbálkozhatsz, mert mit veszíthetsz? Mármint ha pl. youtube beírod, hogy "loose skin massage", vannak találatok. Nem azt mondom, hogy megoldja a problémát, viszont szerintem az ilyen ingyenes módszerekkel miért ne lehetne próbálkozni, max. nem segít egyáltalán. Viszont pénzt nem érdemes kiadni érte, szóval az ilyen bőrfeszesítő krémek, meg az ilyenek többsége nem ér semmit, nem éri meg vagyonokat rákölteni, inkább használj sima testápolót, a hidratált bőr amúgy is fontos.
2022. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Venus legacy, esetleg tűs kezelések.
2022. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy nem működne valami? Lehet, hogy 18 éves, és pár hónap múlva visszafog húzódni a bőre, csak nyílván idő kell.

A sportolás mindenképpen segít, és a vérkeringést a masszázs is beindítsa. Igyál sok vizet, és ne járj szoláriumba, hogy ne száradjon ki a bőröd, testápolózd gyakran. Ez kortól független.

Ha 35 évesnél idősebb vagy ezek akkor is segítenek. Ha a fogyás mennyiség nagyon nagy akkor fog látszani mindig, mert sokat vesztett a bőr a rugalmasságából, de javítani lehet rajta. Végső esetben kell plasztikai beavatkozást végezni.

2022. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Le is írtad, hogy nem egy műteni való mennyiség. Mivel kétlem, hogy egy öreg néni lennél, így az előbb leírt tippekkel pár hónap alatt teljesen helyrehozható. A hidratálás a lényeg és, hogy minél jobban induljon be a vérkeringésed.
2022. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!