Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árthat-e a hajamnak a palette...

Árthat-e a hajamnak a palette samponos hajfesték (színező), ha előtte mindig rendes festékkel festettem?

Figyelt kérdés

Március óta nem volt festve a hajam. Szőke vagyok alapból, de feketére szoktam festeni. Ritka a hajam sajnos, ezért is döntötem úgy még márciusban hogy hagyom lenőni(leszivatni nem akartam mert az tönkretettte volna)de mégsem tudom elviselni a saját hajszínem, mert egyszerűen nem szeretem. Ezért úgy gondoltam hogy kipróbálom ezt mert állítólag kevésbé károsítja.Ma megvettem, viszont a tájékoztatón azt olvastam hogy ahol még van festék le kell vágatni és csak úgy lehet befesteni, tehát ráfesteni nem. Tényleg így van? Mert hosszú hajam van, hátam közepéig érő. És ngyon félek a következményektől is, nem szeretném hogy kihulljon.. Nem kell félnem ettől? Saját tapasztalatokat is lehet írni, éscsak normális válaszokat kérek, nem kioktatást. Köszönöm előre is!

L18


2010. szept. 29. 17:13
 1/1 A kérdező kommentje:
*ja és igen, nem igen szeretném levágatni sem mert elég sok rész van még ami fekete...
2010. szept. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!