Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete színű hajamat barnára...

A fekete színű hajamat barnára szeretném festetni. Mit ajánlatok? 18F

Figyelt kérdés

Első hajfestésem lenne. Nem szőke akarok lenni csak kicsit világosabb hajszínt szeretnék.

Hajfestéktől sem riadok el, fodrászhoz akihez járok hajfestést nem vállal és nem ajánlja nekem (mert azt mondja fogadjam el magam stb, ezt hagyjuk mert néni ilyen xD)


Válaszokat előre is köszönöm!!



2022. nov. 24. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor menj másik fodrászhoz.
2022. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokites nelkul vilagosabb nem leszel. Azt pedig inkabb kobb volna fodraszra bizni.
2022. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Kezdő vagyok. Ugye a szőkítés nem azt jelenti hogy szőke leszek hanem szépen barnásabb ugye?

2022. nov. 24. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szőkítés (tehát leszivatás/hidrogénezés) után olyan színű lesz a hajad amilyet akarsz. Azonnal megcsinálják. Máshogy nem lehet fekete hajat átfesteni.
2022. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
A leszivatás után narancssárga hajszíned lesz amire rá festenek egy barna színt, a szivatás után általában mindig kopni fog a hajszíned így ameddig le nem nő a leszívatott rész mindig világosabb lesz vagy sárga vagy vörös árnyalatú amire olyan hajsampont kell venned hogy ezzel elüsse, a lenövés meg rosszabb mert látni fogják hogy fested a hajad ami b*zis mivel kiírtad hogy férfi vagy
2022. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Szőkíteni kell de nem leszel attól szőke mivel átfesti arra a színre amit kérsz.

Egyébként 2022 van, illene néhány embernek edukálnia magát, hogy ne egy ősember szintjén legyen aki azt gondolja a hajfestésnek köze van a nemi orientációhoz 🤭

2022. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 os: milyen ősember szint? Azok nem is festették a hajukat.

Látsz az utcán olyan férfit akinek festve van a haja és nem divat b**i vagy meleg? Az 5 ős válaszoló igenis jól írta le

2023. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy az ősemberek festették a hajukat hanem akik azt hiszik, hogy ennek bármi köze van a nemi orientációhoz az ragadt meg egy ősember szintjén. Szövegértelmezést gyakorold.
2023. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!