Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 2-es színkódú hajfesték...

A 2-es színkódú hajfesték fekete vagy sötétbarna? Szeretitek ezt az árnyalatot?

Figyelt kérdés

Milyen lenne az 1-es, intenzív fekete után, ha a tövét ezzel az árnyalattal festeném? Gondolok itt arra, hogy mennyire ütne el a töve a fekete, hosszú hajamtól?


Vagy használjam inkább a 3-as sötétbarnát?



2022. nov. 27. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Icipicit világosítani szeretnék a hajamon, jobban fogalmazva inkább csak természetesebb hatást szeretnék elérni, de imádom a fekete hajat..... fáj is a szívem érte, 7 éve vagyok már teljesen fekete..


Bocsánat, ez kimaradt. :)


Köszönöm szépen előre is annak, aki válaszol!

2022. nov. 27. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekete, csak általában nem kékes hanem meleg árnyalat de persze attól is függ mi a pontos színkódja. Szerintem nem ütne el nagyon ha a teljes hajhosszt befeded vele, de egyébként feketét semmilyen barna festék nem fog világosítani semmilyen szinten. Ahhoz le kell előtte szőkíteni.
2022. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nagyon szépen köszönöm a válaszodat!


Arra vagyok főleg kíváncsi, hogy vajon mennyire lenne szembetűnő az, ha mostantól kezdve a hajam tövét nagyon sötét barnával festeném, tehat vagy a 2-es árnyalat, vagy a 3-as ami szóba jöhet...?


Nem akarok igénytelenül sem kinézni, lenőttnek tűnő hajjal.... :)



Eredetileg a 3-as hajfesték lett volna a cél, csak kezdek kicsit elbizonytalanodni, hogy nehogy aztán a töve túlságosan "világos" legyen a hajamhoz képest....

2022. nov. 28. 21:33
 4/5 Cubina ***** válasza:

Ahogy írták is előttem, fekete hajat nem lehet semmilyen világosabb árnyalatra festeni. Ahhoz fodrász kell. Először leszívatják sárgára, ami tönkrevágja a hajat, aztán befestik barnára. arról nem is beszélve, hogy milyen hülyén nézne ki a barna tő, a többi meg fekete. De ha nagyon olyat akarsz, hagyd lenőni a saját hajadat 1-2 centire és úgy fesd barnára a lenőtt részt (ez csak akkor működik, ha a saját színed világosabb, mint amilyenre festeni akarod).

Azt is figyelembe kell venni, hogy soha nem lesz olyan a színeredmény, mint ami a dobozon van. Sötétebb lesz. Ezért kell a kívánt színnél egy-két árnyalattal világosabb festéket választani.

2022. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Cubina, köszönöm szépen a válaszodat!


Isten ments, hogy leszivassam a hajamat, vagy kiszőkítsem, akkor inkább maradok teljesen fekete, egyébként nagyon, nagyon jól áll! :)


Csupán természetesebb/melegebb árnyalatú feketét szeretnék...


Szerintem a 2-es színkódnál maradok. Az eredeti hajszínem gesztenyebarna...

2022. dec. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!