Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával szeretnék hajat...

Hennával szeretnék hajat festeni, valaki vett már innen? Megbizhato oldal? Vagy esetleg tudtok ajánlani nekem mást?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy jobb ötlet lenne magamnak keverni a henna meg az indigó port hogy fixen vegyszermentes legyen a cucc?


2023. jan. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen színű hajat akarsz? Az indigó elég nagyon károsít.

Hennát, ha megunod szinte sosem jön ki. Még mindig a vöröses árnyalattal szenvedek, pedig 2 éve nem érte henna a hajam.

2023. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használtam, a 100% tiszta rézvöröst.

2023. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kell az indigó hogy barnát keverhessek. Mert azt olvastam ha eleve szinezett hennat veszel( mert a henna alapjaban csak vörös ha jol tudom)abban lehetnek erzekenyseget kivalto anyagak
2023. jan. 3. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a henna vörös. Az indigó viszont alapból fekete/kékesfekete, nagyon káros és gyakran okoz irritációt. Igen a szinezett henna se okés, ezt jól olvastad.
2023. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!