Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnovesztesre extra gyors...

Hajnovesztesre extra gyors tanacsok?

Figyelt kérdés
A hosszu hajambol vallig érő haj lett. Elmentem vagatni belole de 15 20 cm-el tobbet vágott a fodrasz. Mondvan, hogy "kellett"

2023. jan. 7. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában így szokott lenni, ezért mindig kevesebbet kell mondani a fodrásznak, úgyis többet vág

Egyébként van egy csomó vitamin nézz utána hogy neked mi lenne a legmegfelelőbb. Én a hairbunnyt használtam, nekem bevált

2023. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a türelem segít.

Ápold megfelelően, hogy ne törjön el a vége.


De amúgy hogy nem láttad, hogy mennyit vág?


Másrészt meg keress legközelebbre egy olyan fodrászt, aki nem hajhentes.


Nekem legutóbb alig 1 cm-t nyírt le a végéből, mert annyi volt "karosodva".

2023. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért vettem egy hajvágó ollót és vágok magamnak 2 3 havonta fél centit.

Egyébként sokmindent nem tudsz csinálni, csak várni türelmesen, hogy visszanőjön a hajad. Lehet próbálkozni pakolásokkal és vitaminokkal ami jót tesz a hajnak, de látványos növekedést igazából én úgy tapasztaltam, hogy semmi nem hoz.

2023. jan. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Juhj, ez a rémálmom.

Én ha fodrászhoz megyek megkérdezem, hogy szerinte mennyit kellene és aztán megbeszéljük, hogy oké vagy nem. Nem csak így zsutty szétvagdosunk, ez szörnyű.

Fejbőrtonikok nagyon beválltak, ha egy hétig használom rendszeresen már észrevehető, hogy hosszabb a hajam. Összetételben egyébként mind ugyan az szinte. Dm-es hajvitamin is jó.

2023. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!