Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A frufru szexis vagy inkább...

A frufru szexis vagy inkább kislányos egy 21 évesen lánynak?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkeljetek h milyen frufru az ami jól náéz ki.
2010. okt. 2. 22:03
 1/7 anonim válasza:
82%
Az attol fugg hogy milyen formaju az arcod.szerintem ha dundi vagy akkor nem vagass frufrut :P de erre igy nem lehet valaszolni tulajdonkeppen
2010. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez attól függ, hogy milyen az arcformád.

Ha ovális és hosszúkás, keskeny, és szív alakú bátran válassz olyat, amilyet akarsz (lehet sűrű is).

ha szögletes vagy kerek, dundi az arcod, akkor csak ritkás frufru, vagy oldal frufru.

De ez egyéni, mindenkinek másmilyen áll jól.

2010. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, annyit még hozzátennék, hogy én soha sem hordtam frufrut, de amikor vágtam, akkor jobban megnéztek...állítólag kislányosabb vagyok benne:)

De ez nem hátrány egy szexis nőnek sem!

2010. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jóaz. a kislányos és a szexis közé szerintem nem VAGY kell. >:)
2010. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
happyhair.hu ott szoktam csinálni,tobbféle hajak vannak:)de ha szeretnél megcsinálom neked,de kell jó kép.
2010. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi az, hogy "többféle hajak vannak"?

Látom kezdenek az emberek elfelejteni magyarul...

Többféle haj van kérem a helyes. Idegesít, hogy mostanában mindenki ilyen angolszerűen írja :(

2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!