Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hétfő reggel mostam hajat...

Ha hétfő reggel mostam hajat és szerdára már zsíros az még normális vagy már gyorsan zsírosodó hajnak számít?

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre már zsíros volt, mára már pedig borzasztóan néz ki... de még nem mosom meg mert több helyen is olvastam hogy minél gyakrabban mosom, annál jobban zsírosodik. Sok féle sampont kipróbáltam már. Csalán nem segített, a bojtorján se... megmosom, aznap még szép, másnap is de harmadnapra már nem annyira, negyedik nap (mint ma) pedig már vállalhatatlan. Az a helyzet hogy inzulinrezisztenciám és policisztás ovárium szindrómám van. Lehet hogy ezek okozzák? :(

2023. jan. 12. 14:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Régen így voltam én is, bár nálam durvább volt a helyzet, amit igazából én rontottam el.

Megmostam este a hajam, másnap reggelre szó szerint már zsíros volt, ami persze zavart, így este megint megmostam.


Aztán több helyen is olvastam, hogy nem szabad gyakran mosni, hát oké, akkor megpróbálom.

Most körülbelül heti egyszer, nagyon ritkán kétszer mosom, és láss csodát, máris nem zsírosodik olyan gyorsan.

Ha hétfő este megmosom, akkor még csütörtök reggel is szép a hajam.

Úgyhogy azt tudom tanácsolni, hogy minél jobban told ki a hajmosásokat. Illetve balzsamot csak és kizárólag a hajvégekre használj.

Régen én balzsamot fejtőre is használtam, de van olyan is, hogy véletlenül jut feljebb is, nemcsak a hajvégekre és akkor hamarabb zsírosodik.

Ha kipróbálod jelezz vissza, kíváncsi vagyok bevált-e.

2023. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!