Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gimibe menjek? Fodrász...

Milyen gimibe menjek? Fodrász szeretnék lenni, szeretnék franciául tanulni. Az angol, matek és magyar nem az erősségem.

Figyelt kérdés

Mar ovis koromban is szerettem a hajammal foglalkozni, anyukámnak én festem a haját a nővéremnek és magamnak is én szoktam levágni. Nem vaggyok biztos benne hogy fodrász leszek, de az szeretnék lenni még. Szak gimibe, vagy simába menjek?

Előre is köszi a válaszokat:Zs.



#fodrász #haj #gimnázium #francia #Szak v sima gimi?
2023. jan. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szakgimi
2023. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem csak vegetálni szeretnél, hanem valami életnek nevezhető dolgot is csinálni, akkor szakgimi. Jobb ha van egy legalább olyan dolog amiben eltudsz helyezkedni később
2023. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
Ha az angol nem megy, a francia sem fog. Az germán nyelvekkel szemben az újlatinok sokkal nehezebbek, később "érnek be".
2023. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szakozepbe jatam, de eü teruleten.

Igazából ugyanúgy gimi volt 9-12 osztály között, rendes érettségivel szakmai alapismeretekkel kiegeszitve. Majd csak ezt követően jártam szakmára.


Én így bő 10 év távlatából már kicsit bánom, hogy ennyire lekorlatoztam magam ami a szakteruletet illeti.


Szerintem jobb lenne egy sima gimi. Még akkor is, ha nem elit suli meg versenyistallo. Ezeket messzire kerülni kell.

Aztán érettségi után még mindig tudsz jelentkezni.


Ja meg a másik fele, hogy én jelentkeztem anno szépészeti suliba, de akkor nem vettek fel. Nemrég újra probaltam és gond nélkül felvettek csak a munkaval nem lehetett osszeegyeztetni az órarendet.

2023. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, végül már szóba se jöhetett a szépészeti gimi anyukám miatt, egy 5 éves nyelvi gimit jelöltem meg elsőnek, hogy az angolt jól bevágjam és majd gimi után elvégzek egy képzést ha még akkor is a fodász lesz a terv. Az angol mindenhol fontos szerintem, azzal majd más helyen is elhelyezkedhetek akár. Franciát meg majd külön ha megtanulfam az angolt rendesen :)
ápr. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!